Peyzaj, fide, fidan, tohum, hobi bahçesi malzemeleri..
Buharaevler mah. Osmancık caddesi 3/4 ÇORUM
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00
2009 yılında İstanbul Zirai Karantina Müdürlüğü’nden emekli olduktan sonra aynı yıl Ocak ayında FAMA İlaçlama Fumigasyon firmasını İSTOÇ Ticaret Merkezinde kurduk. 10 yıl içerisinde Türkiye’nin en tanınmış fumigasyon firmaları arasına girmeyi başardık. Çeşitli nedenlerden dolayı Çorum’a dönmek zorunda kaldık. İlimize nasıl hizmet veririz diye düşünerek bilgi ve birikimimizi değerlendirmek adına 2019 yılında Bahçıvan Peyzaj ve Tarım marketini kurarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Konusunda uzman ziraat mühendisi ve peyzaj mimarı arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak amaç ve hedefimizdir.
Sertifikalı fidan , fide, tohum ve bitki besin maddelerinin yanı sıra bahçecilikte kullanılan malzemelerin tedarik ve satışını yapmak ana hedefimizdir. Bahçecilik, peyzaj ve ilaçlama konularında müşterilerimize 7/24 bilgi ve danışmanlık hizmeti verilecektir.
Çapa ve ilaçlama makineleri kiraya verilecek, ayrıca isteyen bahçe sahiplerine bizzat firmamız tarafından çapalama ve ilaçlama hizmeti verilecektir.
Amacımız en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunabilmektir.Yılların verdiği tecrübemize ve bilgi birikimimize güvenerek, uzman ziraatçi ekibimizle bahçe etüdü yapıldıktan sonra ihtiyaçları belirleyip, (Budama, dikim, çimlendirme vs…) hizmetimize başlıyoruz. En kısa sürede bahçemizi daha verimli ve daha estetik bir görünüm kazandırıyoruz.


Her fidanın ekim zamanı farklı olmakla birlikte sizleri bilgilendirerek perakende fidan satışı yapıyoruz. Çeşitli süs bitkileri , zengin meyve, sebze tohum ve fide çeşitlerimizi görmeniz için sizleri işyerimize bekliyoruz.


Hertürlü haşere ve zararlı canlılardan korunun , daha yüksek verim elde edin.

1
Günün her saati bize yazmakta çekinmeyin :)
Powered by