Peyzaj, fide, fidan, tohum, hobi bahçesi malzemeleri..
Buharaevler mah. Osmancık caddesi 3/4 ÇORUM
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00

img_divider

Ürün Grubu
GÜBRELER
Aktif Madde
Top. Azot %20, Üre Azotu %12, Amonyum Azotu %3,5, Nitraz Azotu %4,5, Suda Çözünür Fosforprntaoksit %20-Potasyumoksit %20-Bor %0,01-Bakır %0,05-Demir %0,5-Mangan %0,1-Çinko %0,03
Formulasyon Şekli
Kristal
Ambalaj
1 kg, 5 kg, 25 kg
Tavsiye Edildiği Bitkiler ve Kullanım Dozları
Sebzeler (Sera ve Açık tarla), Meyve Ağaçları(Sert çekirdekli ve Yumuşak Çekirdekliler),Tarla Bitkileri, Çeltik, Süs bitkileri, Bağ,Turunçgiller, Zeytin, Fındık
Topraktan Uygulama : Bir sezonda toplam doz noksanlığa bağlı olarak 20-27,5 kg/dekardır. Bu doz sezonda 3-4 uygulama şeklinde verilmelidir.
Yapraktan Uygulama : 250-300 gr/100 l suya ilave edilerek kullanılır.
Özellikleri
Nutrisol Süper suda tamamen çözünür kristal yapıda damlama sulama ve yapraktan uygulanan bir gübredir. Eşit miktarda Azot Fosfor ve Potasyum içerir.
Nutrisol Süper’in içerisinde bulunan şelat formundaki mikro elementler de gübrenin etkisini artırır ve bitki tarafından gübrenin daha iyi alınmasını sağlar.
Nutrisol Süper her türlü ilaçlama aleti ile kullanılabilir, kuvvetli alkali karakterli ilaçlar hariç her türlü insektisit fungisit ve herbisit ile beraber uygulanabilir. (Bitki koruma ürünleri ile kullanmadan önce firmaların karışım ile ilgili verdiği tavsiyelere uyulmalıdır.) İlk kez yapılan karışımlarda küçük çapta bir ön test yapılmasında fayda vardır.
Uygulamaya Hazırlama Şekli
Uygulama aletinin tankına bir miktar su konur, gereken miktarda Nutrisol Süper devamlı karıştırılarak ilave edilir.Bitki koruma ürünleri ile yapılan karışımlarda suya önce Nutrisol Süper daha sonra ilacın katılması daha yararlıdır.Hazırlanan karışım uzun zaman bekletilmeden kullanılmalıdır.

UYARI : İlacı kullanmadan önce ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini dikkatlice okuyunuz, tavsiyelere uyunuz.
Yalnızca ambalaj etiketindeki bilgiler esas alınmalıdır

Teklif için lütfen bizimle iletişime geçin
1
Günün her saati bize yazmakta çekinmeyin :)
Powered by