Peyzaj, fide, fidan, tohum, hobi bahçesi malzemeleri..
Buharaevler mah. Osmancık caddesi 3/4 ÇORUM
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00

img_divider

Ürün Grubu
GÜBRELER
Aktif Madde
Top. Azot %13, Üre Azotu %1, Amonyum Azotu %8, Nitraz Azotu %4, Suda Çözünür Fosforpentaoksit %40-Potasyumoksit %13-Bor %0,01-Bakır %0,002-Demir %0,1-Mangan %0,05-Çinko %0,02
Formulasyon Şekli
Kristal
Ambalaj
1 kg, 5 kg, 25 kg
Tavsiye Edildiği Bitkiler ve Kullanım Dozları
Ürünler : Sebzeler (Sera ve Açık  tarla), Meyve Ağaçları (Sert çekirdekli ve Yumuşak Çekirdekliler),Tarla Bitkileri, Çeltik, Süs bitkileri, Bağ,Turunçgiller, Zeytin, Fındık
Topraktan Uygulama : Bir sezonda toplam doz noksanlığa bağlı olarak 17,5-27,5 kg/dekardır. Bu doz sezonda 3-4 uygulama şeklinde verilmelidir.
Yapraktan Uygulama : 250-300 gr/100 l suya ilave edilerek kullanılır.
Özellikleri
Nutrisol Punc suda tamamen çözünür kristal yapıda damlama sulama ve yapraktan uygulanan bir gübredir. Eşit miktarda Azot Fosfor ve Potasyum içerir.
Nutrisol Punc içerisinde bulunan şelat formundaki mikro elementler de gübrenin etkisini artırır ve bitki tarafından gübrenin daha iyi alınmasını sağlar.
Nutrisol Punc her türlü ilaçlama aleti ile kullanılabilir, kuvvetli alkali karakterli ilaçlar hariç her türlü İnsektisit Fungisit ve Herbisit ile beraber uygulanabilir. (Bitki koruma ürünleri ile kullanmadan önce firmaların karışım ile ilgili verdiği tavsiyelere uyulmalıdır.)İlk kez yapılan karışımlarda küçük çapta bir ön test yapılmasında fayda vardır.

UYARI : İlacı kullanmadan önce ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini dikkatlice okuyunuz, tavsiyelere uyunuz.
Yalnızca ambalaj etiketindeki bilgiler esas alınmalıdır

Teklif için lütfen bizimle iletişime geçin
1
Günün her saati bize yazmakta çekinmeyin :)
Powered by