Peyzaj, fide, fidan, tohum, hobi bahçesi malzemeleri..
Buharaevler mah. Osmancık caddesi 3/4 ÇORUM
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00

img_divider

Ürün Grubu
GÜBRELER
Aktif Madde
Top. Azot %8, Amonyum Azotu %1, Nitrat Azotu %1, Üre Azotu %6, Suda Çözünür Fosforpentaoksit %4, Suda Çözünür Potasyumoksit %3
Formulasyon Şekli
Kristal
Tavsiye Edildiği Bitkiler
Eurofeed 8-4-3 Tarla bitkileri (Hububat, Pamuk, Şeker Pancarı, Tütün, Patates, Çeltik, Ayçiçeği, Mısır, Şerbetçi otu, Yem Bitkileri vs ) Sebzeler (sera ve açık tarla ) Bağ, Zeytin, Fındık, Narenciye, Süs Bitkileri gibi ürünlerin yapraklarına püskürterek kullanılır.
 
Kullanma Dozu
Tarla bitkilerinde ve bağlarda dekara 250 ml, meyve ağaçları, sebzeler ve süs bitkilerinde 100 l suya 250 ml kullanılır.
 
Eurofeed 8-4-3 damlama sulama ile dekara 1 Litre dozunda sezonda 2-3 kez kullanılabilir.
 
Eurofeed 8-4-3 alkali reaksiyonlu bitki koruma ürünleri hariç diğer İnsektisit, Fungisit, Akarisit ve Herbisitlerle karıştırılarak tatbik edilebilir.
Özellikleri
Eurofeed 8-4-3 makro besin maddeleri içeren sıvı formda yapraktan uygulanan bir gübredir. Azot, Fosfor, Potasyum gibi ana besin maddelerini suda eriyebilen tuzlar halinde bünyesinde bulundurur.
Uygulamaya Hazırlama Şekli
Uygulama aletinin tankına bir miktar su konur, gereken miktarda Eurofeed 8-4-3 devamlı karıştırılarak ilave edilir. Bitki koruma ürünleri ile yapılan karışımlarda suya önce Eurofeed 8-4-3 daha sonra ilacın katılması daha yararlıdır. Hazırlanan karışım uzun zaman bekletilmeden kullanılmalıdır.

UYARI : İlacı kullanmadan önce ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini dikkatlice okuyunuz, tavsiyelere uyunuz.
Yalnızca ambalaj etiketindeki bilgiler esas alınmalıdır

Teklif için lütfen bizimle iletişime geçin
1
Günün her saati bize yazmakta çekinmeyin :)
Powered by